Wskazówki dot. dostawy towarów

Ważna informacja

 

W trakcie ponad 18 lat działania firmy Rock’n Roll sprawdziliśmy jakość działania różnych firm przewozowych. W każdej z nich zdarzały się uszkodzenia przesyłek. Dlatego ze względu na bezpieczeństwo zamówionego przez Ciebie towaru, przypominamy o konieczności sprawdzenia zawartości przesyłki.

 

 

Na co szczególnie uważać podczas odbioru paczki?

 

  • Wgniecenia kartonu lub jego zgniecenie

  • Dziury w przesyłce nawet jak są pod folią stretch

  • Luźna (grzechocząca) zawartość w opakowaniu

Jeżeli podejrzewasz że cokolwiek mogło stać się z Twoją przesyłką zanim podpiszesz kurierowi odebranie przesyłki poproś go o przyniesienie "Protokołu szkody". Jeżeli powie Ci że "akurat dzisiaj nie ma" nie odbieraj przesyłki. Spisanie protokołu na następny dzień sprawi i później, że ubezpieczyciel odrzuci reklamację "ze względu na możliwość ingerencji odbierającego w przesyłkę". Zwróć też uwagę aby na protokole nie było zaznaczonego pola "brak uszkodzeń zewnętrznych" to również częsta sztuczka kurierów uniemożliwiającą uznanie reklamacji przez ubezpieczyciela.

 

Sprawdź przesyłkę nawet jeżeli z zewnątrz nie wygląda na uszkodzoną. Najczęstsze uszkodzenia powstają przy upuszczeniu paczki na płasko, a taki upadek nie pozostawia śladów na kartonie.

logo
MUSIC CITY

81-876 Sopot, ul. Leśna 15A

NIP: 585-100-70-22

Regon: 190856825

Obsługa zamówień internetowych:

797709970 | 797709957 (Biuro)

sklep@rnr.pl

pon-pt, 8:00-16:00

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.