Darmowa dostawa od 399zł!

AKAI LPD8

Kod towaru: 0060005


Stan
nowy
Dostępność
Dostępny

203 

Raty już od
5.64 


LPD8 jest sterownikiem USB-MIDI dla muzyków, producentów DJ ów i innych, którzy zajmują się tworzeniem muzyki. Ogromnymi zaletami tego urządzenia są: waga [mnij niż 0.45 kg] oraz rozmiar [długość mniejsza niż 33 cm] dzięki temu można go z łatwością umieścić w plecaku, bądź w torbie na laptopa.

LPD8 jest stworzony na bazie profesjonalnych sterowników Akai Professional MPC, które są ikonami wśród hardwareowych samplerów i maszyn perkusyjnych. Producenci, którzy uwielbiają pracę z urządzeniami firmy Akai pokochają również LPD8, które może z łatwością zastąpić myszkę i klawiaturę laptopa. LPD8 posiada 8 podświetlanych na pomarańczowo padów czułych na siłę docisku ściśle współpracujących z softwareami. Dodatkowo LPD8 wyposażony jest w 8 przypisywalnych pokręteł Q-Link, dzięki którym można kontrolować parametry w wirtualnym programie z poziomu LPD8 .

LPD8 jest sterownikiem plug-and-play. Współpracuje z platformami Mac i PC. Nie wymaga instalowania żadnych sterowników. LPD8 ma cztery banki pamięci, w których można zapisać i w każdej chwili przywołać ustawienia przypisane do danego programu na którym się pracuje.

GŁóWNE CECHY:
- Kontroler USB-MIDI współpracuje ze wszystkimi wirtualnymi programami audio,
- Osiem podświetlanych, czułych na siłę docisku padów perkusyjnych,
- Osiem pokręteł Q-Link kontrolujących wirtualne parametry w programie software,
- Urządzenie plug-and-play, USB, współpracuje z Mac i PC,
- Wystarczająco małe urządzenie, by zmieściło się w plecaku lub torbie na laptopa,Cztery programowalne banki pamięci,
- Posiada software edycyjny na Mac i PC,
- Zasilany poprzez port USB.

Produkt LPD8 zawiera:
- Kontroler LPD8,
- Kabel USB,
- CD z softwarem.